A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПРИСТОЛИЧНА СІЛЬСЬКА РАДА
Бориспільський район

Депутати

1.

Баркова Лілія Василівна

 

Голова постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

0683278780

2.

Білінський Роман Ігорович

Член постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища

0939140855

3.

Бовсуновський Олександр Валерійович

Голова постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

0970378091

4.

Венгрін Віталій Вікторович

 

Член постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

0507113819

5.

Вербило Олег Валерійович;

 

Член постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

0679703182

6.

Гавадзюк Павло Кирилович

 

Член постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

0504164385

7.

Гарбуз Максим Васильович

 

Член постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

0952855553

8.

Гуральник Микола Миколайович

 

Член постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища

0634149917

9.

Гуральник Володимир Миколайович

Член постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

0958608831

10.

Земляков Володимир Валентинович

Голова постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

0673213971

11.

Йовбак Юрій Юрійович

Голова постійної комісії з гуманітарних питань: освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства

0677739470

12.

Кущенко Людмила Павлівна

Секретар ради

0677354615

13.

Марисенко Дмитро Вадимович

 

Член постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

0674410076

14.

Махлай Владислав Володимирович

 

Член постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

0672140522

15.

Мкртічян Арен Артурович

Голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища

0676562743

16.

Москаленко Олександр Вікторович

Член постійної комісії з гуманітарних питань: освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства

0683008585

17

Новіков Нікіта Михайлович

Член постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

0675497099

18.

Отрошко Інна Василівна

Член постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища

0967065358

19.

Покозацька Анастасія Василівна

 

Член постійної комісії з гуманітарних питань: освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства

0970563232

20.

Сопін Сергій Валерійович

 

Член постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

0976594114

21.

Стецюк Анатолій Миколайович

 

Член постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

0679064792

22.

Хруль Ольга Вікторівна

Член постійної комісії з гуманітарних питань: освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства

0679563821

23.

Шмаюн Григорій Федорович                          

Член постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

0674464468

24.

Шмаюн Микола Федорович

Член постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища

0674033478

25.

Чиж Олександр Володимирович

Член постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

0672147311

26.

Чугайнов Леонід Володимирович

Член постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища

0983316202

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь