Громадські організаціі

1. Громадська організація "За чистий край", с. Щасливе, вул. Л.Українки,15, а/с 125,  Єдиний реєстр громадських формувань 1446235, Малишева А.В. (050-412-41-68) - голова організації

2. Громадська організація "Гаражно-сарайний кооператив "Надія", с. Щасливе, вул. Фестивальна,5, Лупан Є.В.

3. Громадська спілка "Громада Щасливого", с. Щасливе, вул. Л.Українки,20-А, Левін І.О. - 502-66-52.

4. Об"єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул. Паркова,12, "Перший Пролісок".

5. Громадська організація "Товариство індивідуальних забудовників "Зоряний", с. Щасливе, вул. Зоряна.

6. Об"єднання співвласників багатоквартиного будинку по вул. Героїв Майдану,16, Гарькавий В.Д., 050-648-88-03.

7. Об"єднання співвласників будинку по вул. Героїв Майдану,11.

8. Обслуговуючий кооператив ТОВ "СітіСтейт Сервіс" у багатоквартирному будинку по вул. Л.Українки,14.

9.Статут громадської організації «ПРИСТОЛИЧНА ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДЕЙ» с. Мала Олександрівка, вул. Зелена, будинок 12 (Виписка з Єдиного Державного реєстру, СТАТУТ).