Сторінка на стадії наповнення

До відома мешканців громади!

На черговій сесії Пристоличної сільської ради, що відбулась 07.03.2024 року окремим рішенням було внесено зміни до Програми «Розвиток та підтримка Комунальних підприємств Пристоличної сільської ради на 2024-2026 роки», якими з метою забезпечення доступності житлово-комунальних послуг для громадян, було передбачено встановлення пільг на вартість послуги з викачки вигрібної ями та послуги мулососа, що надається комунальними підприємствами сільської ради, а саме:

10:44 13.03.2024

Оголошення

05.03.2024 р. о 9-00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища Пристоличної сільської ради

15:06 04.03.2024

Оголошення

В рамках ініціативи Міністерства економіки України з дерегуляції господарської діяльності, Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності проводить опитування, спрямоване на збір даних про вплив регуляторного навантаження на бізнес (дерегуляції господарської діяльності).

13:19 29.02.2024

Інформуємо!

Що обов'язково  необхідно зазначати житлові потреби при первинному чи повторному зверненні для оформлення довідки внутрішньо переміщеної особи чи для подовження виплат на наступний шестимісячний термін. При реєстрації первинного звернення в ЄІБД ВПО для оформлення довідки внутрішньо переміщеної особи у вкладці «ПОТРЕБИ» зазначати інформацію про соціальні та матеріальні потреби, в тому числі житлові потреби.

21:55 26.02.2024

Оголошення

29.02.2024 р. о 13-00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Пристоличної сільської ради.

10:28 26.02.2024

Інформація для власників нерухомості та домоволодінь про заміну адресних табличок!

Згідно Рішення сільської ради №1775 - 15 – VIІІ «рішення № 1775 перейменування вулиць» власники нерухомості та домоволодінь зобов’язані змінити старі адресні таблички на нові. Проте, незважаючи на те, що Рішення було прийнято ще влітку 2022 року, чимало громадян це проігнорували, залишивши адресні таблички старого зразку!

10:57 22.02.2024