Сторінка на стадії наповнення

Засідання Постійної комісії

Засідання Постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Пристоличної сільської ради планується на середу 22 червня о 14:00. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь. На комісії в тому числі будуть розглянуті питання щодо надання соціальної матеріальної допомоги особам, які проходять військову службу, незареєстровані на території ОТГ, однак постійно проживають.

16:08 21.06.2022

Пристолична сільська рада нагадує про заборону відвідування лісів!

Пристолична сільська рада доводить до відома жителів громади та внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на території громади, що у період воєнного стану заборонено відвідування лісів населенням і в`їзд до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки.

10:09 31.05.2022

Щодо заборони спалювання сухої рослинності!

Пристолична сільська рада попереджає про заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів, розпалювання багаття в паркових зонах та поблизу лісових масивів.

10:08 31.05.2022

Увага!!!