Оголошення

Пристолична сільська рада інформує про дію Київської обласної цільової Програми «Турбота» на 2021-2025 роки,  згідно якої особи з інвалідністю та діти з інвалідністю можуть отримати за рахунок коштів обласного бюджету матеріальну допомогу та скористатися реабілітаційними заходами. Для подання документів потрібно звернутись територіально у Відділ соціального захисту населення Пристоличної сільської ради.

15:04 25.03.2021

ІНФОРМУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ про зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ТОВ «Комунально-експлуатаційне господарство»

Відповідно до вимог п. 4 ст. 10 Закон України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання наказу міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, змін цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», ТОВ «Комунально-експлуатаційне господарство» інформує споживачів, с. Дударків Бориспільського району Київської області, про намір здійснити зміну тарифів на послуги водопостачання та водовідведення в наступних розмірах:

10:31 22.03.2021

ІНФОРМУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ про зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»

Відповідно до п.4 ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»  інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги  водопостачання та водовідведення в наступних розмірах  (з урахуванням податку на додану вартість).

16:51 19.03.2021

Програма соціальної підтримки в Київській області учасників АТО, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО, операції Об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності

Пристолична сільська рада інформує: діє «Програма соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2021-2022 роки». До заходів Програми включено:

13:56 16.03.2021