ОГОЛОШЕННЯ

25.03.2024 р. о 13-00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища Пристоличної сільської ради

18:42 25.03.2024

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИЯВЛЕННЯ ТА ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК БЕЗХАЗЯЙНОГО МАЙНА

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Пристоличної сільської ради від 13 липня 2023 року №154 «Про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна», на підставі Положення про постійно діючу комісію з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини на території Пристоличної об’єднаної територіальної громади Бориспільського району Київської області, затвердженого рішенням виконавчого комітету Пристоличної сільської ради від 09 червня 2023 року №125, Пристолична сільська рада повідомляє, що на території Пристоличної об’єднаної територіальної громади Бориспільського району Київської області виявлено та розпочато процедуру визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:

11:31 20.03.2024

До відома мешканців громади!

На черговій сесії Пристоличної сільської ради, що відбулась 07.03.2024 року окремим рішенням було внесено зміни до Програми «Розвиток та підтримка Комунальних підприємств Пристоличної сільської ради на 2024-2026 роки», якими з метою забезпечення доступності житлово-комунальних послуг для громадян, було передбачено встановлення пільг на вартість послуги з викачки вигрібної ями та послуги мулососа, що надається комунальними підприємствами сільської ради, а саме:

10:44 13.03.2024

Оголошення

05.03.2024 р. о 9-00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища Пристоличної сільської ради

15:06 04.03.2024

Оголошення

В рамках ініціативи Міністерства економіки України з дерегуляції господарської діяльності, Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності проводить опитування, спрямоване на збір даних про вплив регуляторного навантаження на бізнес (дерегуляції господарської діяльності).

13:19 29.02.2024