ЩАСЛИВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА - Пристолична громада
Київська область, Бориспільський район

Рішення № 2515-54-VII від 22.10.2020 р. "Про виплату компенсації на оздоровлення дітей"

Дата: 30.10.2020 15:47

ЩАСЛИВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про виплату компенсації на оздоровлення дітей

Відповідно до ст.ст. 27, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 91 Бюджетного кодексу України, беручи до уваги рішення Щасливської сільської ради від 28.11.2019 року №2005-45-VII «Про отримання коштів з міського бюджету м. Києва згідно рішення Київської міської ради на оздоровлення дітей» та рішення Щасливської сільської ради від 28.05.2020 року №2244-49-VII «Про отримання коштів з міського бюджету м. Києва згідно рішення Київської міської ради на оздоровлення дітей»,  за погодженням постійної планово-бюджетної комісії,

Щасливська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Провести виплату компенсації на оздоровлення дітям села Щасливе віком від 0 до 18 років, що зареєстровані на території села Щасливе станом на дату прийняття цього рішення (за виключенням осіб, оздоровлених в 2019-2020 роках), з розрахунку 2 000,00 грн. (дві тисячі гривень 00 копійок) на дитину.
  2. Провести виплату грошових коштів згідно п. 1 цього Рішення як соціально-матеріальну допомогу на підставі відповідного звернення законних представників та розпорядження сільського голови.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово-бюджетну комісію.

Сільський голова                                                    М. Ф. Шмаюн

c. Щасливе