Школа мистецтв і ремесел у Великій Олександрівці: запитань більше, ніж відповідей

Дата: 24.12.2020 16:35

Велике приміщення школи мистецтв і ремесел, що будується не однин рік, досі не завершене. Об’єкт можна назвати довгобудом. Фасад утеплений і пофарбований, але оздоблювальні роботи всередині приміщення лише розпочалися.

У такому стані будівлю побачили члени комісії від Пристоличної ОТГ, які 23 грудня здійснювали рейди школами, садочками і медзакладами, що на території нової громади.

Через ремонтні роботи оглянути приміщення комісія не змогла.

«Доведеться піднімати документацію, з’ясовувати усе, що стосується цього будівництва, а потім говорити про терміни завершення і акти прийому-передачі виконаних робіт», - прокоментував ситуацію Євген Погорілий, заступник Пристоличного сільського голови.

Відомо, що замовником будівництва є Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації.

У 2009 році було виготовлено проектну документацію по будівництву школи мистецтв і ремесел в селі Олександрівка Бориспільського району, яку відкоригували і затвердили в 2015 році. Про це повідомляє ресурс https://tendergid.ua/ua/news/in_2019_will_open_1532440244.html

За повідомленням сайту тендерів tendergid.ua до кінця 2019 року планувалося завершити будівництво школи мистецтв і ремесел.

Причини не дотримання термінів будівництва, наразі невідомі.

Нагадаємо, у новому приміщенні планується проводити навчально-виховну, методичну, культурно-просвітницьку роботу, що забезпечують сприятливі умови для розвитку інтересів і здібностей учнів.