У Великій і Малій Олександрівці бракує місць для дошкільнят

Дата: 28.12.2020 08:08

У Великій і Малій Олександрівці бракує місць для дошкільнят

Два села, які ввійшли до складу Пристоличної ОТГ, потребують нових об’єктів освітньої галузі.

Факт. Робоча комісія депутатів, членів постійної комісії з гуманітарних питань, на чолі з головою Юрієм Йовбаком, директором ОНЗ Щасливського НВК, і представниками виконкому Пристоличної сільської ради, переконалися, що  селам необхідне розширення території для дошкільної  освіти.

Адже нині на два села діє один ДНЗ «Їжачок» на вул. Соборна, 80, комунальної форми власності, розрахований  на 40 місць. Старе приміщення і мала територія давно не задовольняють потреби населення.

Новий ДНЗ. Наразі тривають роботи з будівництва дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясла-садок) – наповнення до 220 дітей – на вул. Матросова, 14 у селі Велика Олександрівка (поряд із Школою мистецтв і ремесел).

Площа ділянки: 0, 8288 га, площа забудови: 3 125, 02 м кв. Місткість об’єкта – 195 місць, 11 груп.

За інформацією першого заступника Пристоличного сільського голови Василя Дембіцького, роботи на будмайданчику здійснюються згідно з планом, кошти проплачені. Початок робіт – 30 липня 2020 року.

Пряма мова Дембіцького: «Пристолична сільська рада вважає освіту  й медицину – пріоритетними напрямками в розвитку нашої громади, ці питання ми триматимемо на контролі».