Комунальники просять водіїв прибрати авто з місць, що не призначені для паркування

Дата: 12.02.2021 09:31

Фото без описуУ процесі систематичної роботи з розчищення від снігу автошляхів і тротуарів сіл Пристоличної ОТГ місцеві комунальники стикаються з труднощами.

Так, в окремих місцях їм не завжди вдається якісно розчистити дороги, бо окремі автовласники залишають свій транспорт не на території, відведеній для паркування, а обабіч доріг чи попід тротуарами.  Такі факти  заважають снігоочищувальній техніці в повній мірі справитися з завданням. Подібні випадки є частими поблизу багатоповерхівок і великих ЖК.

Тому комунальники закликають водіїв проявити свідомість і прибрати свої автомобілі з місць, що не призначені для паркування.

У разі погіршення погодних умов на вихідні буде задіяний увесь арсенал комунальної  снігоочищувальної техніки та місцевих приватних підприємств, щоб якомога швидше справитися з наслідками снігопаду до початку наступного робочого тижня.

У складних ситуаціях, коли є спільні проблеми громади – як ліквідація наслідків негоди – кожен повинен проявити свідомість і активність для загального блага. Сила не в критиці, а у єдності та взаєморозумінні.