Старт вакцинації на Бориспільщині: перші діляться враженнями

Дата: 25.02.2021 16:53

Як повідомлялося раніше, 24 лютого в Україні стартувала перша хвиля вакцинації проти COVID-19.

У місті Бориспіль першими отримали щеплення від COVID-19 вакциною AstraZeneca 10 медиків із інфекційного відділення районної лікарні. Про це повідомили у Бориспільській БЛІЛ. Серед них публічно вакцинувався  лікар Ілля Луців і поділився враження на своїй сторінці у Фейсбук:

«Обіцяв на своєму прикладі показати вакцинацію…ПОКАЗАВ)! Хотілось би Modernu, але маєм те що маєм… Хотілось би, напередодні, щоб попередили і здати аналіз на ІФА, але маєм те що маєм… За відсутністю кращого і гірше стає кращим».

Нагадаємо, перша хвиля щеплень проти коронавірусу не поширюється на медиків, які не працюють із ковідними пацієнтами. Головний лікар Щасливської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Пристоличної сільської ради Анастасія Покозацька підтвердила, що вакцинацію медикам первинки і населенню вразливих категорій слід чекати не раніше літа 2021 року.

У ЗМІ наголошується, що повідомлень від ДП «Державний експертний центр МОЗ України» про зареєстровані негативні наслідки після імунізації станом на 25 лютого не надходило.