Головний акцент місцевої влади – якісний благоустрій

Дата: 23.03.2021 17:07

Про проведення благоустрою  на території Пристоличної сільської ради: створено штаб і план дій із 22 березня до 01 травня

Р І Ш Е Н Н Я виконавчого комітету Пристоличної сільської ради  від 18 березня 2021 року № 53 Про проведення благоустрою  на території Пристоличної сільської ради.

У відповідності до п. 7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою поліпшенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озелененню населених пунктів Пристоличної сільської ради та прилеглих до них  територій, виконком Пристоличної сільської ради ВИРІШИВ:

1. Утворити штаб з питань організації проведення на території населених пунктів благоустрою у складі:

Сільський голова Каськів М.І.,

Перший заступник сільського голови Дембіцький В.М.,

Начальник управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Строкач О.С.,

Начальник відділу благоустрою та ЖКГ Дригота О.В.,

Начальник КП ЖКК «Щасливський» Катасонов Є.В.,

В.о. Директора КП КУП «Олександрівкажитлобудсервіс» Стариченко Д.В.,

В.о. Директора КП «Щасливе сервіс» Віцюк І.В.

2. Провести з 22 березня по 01 травня 2021 року на території сіл Пристоличної сільської ради  благоустрій населених пунктів, в тому числі провести наступні заходи:

- рекомендувати організаціям та підприємствам всіх форм власності провести прибирання прилеглої до підприємства територій;

- направити попередження власникам приватних будинків, біля яких прилегла територія засмічена будівельними матеріали чи сміттям;

- комунальним підприємствам, ОСББ організувати прибирання закріплених прибудинкових територій та утворених стихійних смітників біля сміттєвих баків;

- управлінню капітального будівництва, житлово-комунального господарства організувати прибирання  територій загального користування, провести обрізку сухостійних та аварійних дерев, кронування дерев, вирубку чагарників та захаращених територій, виявлення та ліквідації стихійних смітників;

- впорядкувати існуючі клумби, провести прибирання паркових зон, посадку нових дерев та кущів;

- замовити та встановити дорожні вказівники із назвою вулиць;

- провести поточний ремонт доріг та тротуарів відповідно до затвердженої Програми соціально-економічного розвитку сіл Пристоличної сільської ради  на 2021-2023 рік;

- спланувати суботники по прибиранню лісу, лісосмуг та паркових зон в населених пунктах, залучити до цієї роботи депутатів та громадськість, забезпечити транспортом та відповідним інвентарем (контроль депутати сільської ради, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого комітету Погорєлий Є.С.);

3. Керівникам всіх підприємств, установ,  організацій незалежно від форм власності, управлінню капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку, управління гуманітарного розвитку та охорона здоров’я, комунальним підприємствам, депутатам сільської ради:

• Розробити та затвердити заходи щодо проведення благоустрою виробничих територій;
  • Організувати прибирання, прилеглих до підприємства, навколишньої території на відстані зазначеної у схемах, розроблених сільською радою, а також прилеглі лісосмуги, дороги, алеї, ліквідувати стихійні сміттєзвалища;
  • Провести ремонт та фарбування огорож, дитячих майданчиків, бордюр, побілку дерев, поновити квітники та  газони, організувати вивезення сміття та побутових відходів;
  • КП ЩСР ЖКК «Щасливський», КП КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»,  ТОВ «Комунальне-експлуатаційне підприємство» привести в належний санітарний стан зони джерел водопостачання (артсвердловини);
  • Провести прибирання та впорядкування території кладовищ;
  • Провести видалення аварійно-небезпечних, сухостійних, фаутних дерев, кущів.

4. Організувати та провести в селах територіальної громади акцію про прибиранню територій «День Довкілля» - щосуботи до  01 травня 2021 року.

Висвітлювати інформацію про  самі неохайні  та самі охайні вулиці, подвір’я та підприємства у місцевій газеті, на сайті сільської ради.

5. Гаражним кооперативам організувати прибирання територій в термін до 20.04.2021 р.

6. Організувати прибирання сміття та вивезення сміття з територій, прилеглих до населених пунктів.

7. Продовжити роботу облаштування паркових композицій та квітників на території населених пунктів.

8. Старшому дільничному інспектору відділу поліції Стельниковичу М.В., начальнику земельних ресурсів та екології Негоді В.Ю., відділу благоустрою та житлово-комунального господарства, інспекторам з благоустрою встановити контроль за утриманням громадянами своїх садиб, парканів та інших господарських споруд, прилеглих до садибних ділянок вулиць у належному санітарному стані, застосувати адміністративні заходи  до осіб та підприємств, які порушують правила благоустрою.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника сільського голови Дембіцького В.М.

Головний акцент влади – якісний благоустрій

Початок нинішнього робочого тижня Пристоличний сільський голова Микола Каськів розпочав із питання весняного благоустрою.

«Загальна потреба для територій наших сіл – благоустрій. Біля підприємств і домогосподарств часто не прибирається, багато непотребу накопичується на сміттєвих майданчиках, сміття біля установ та об’єктів громадського користування, засмічені узбіччя доріг.

Тому усі інспектори відділу благоустрою повинні щоденно оглядати проблемні території, попереджати про порушення, якщо потрібно – складати протоколи. Також звітувати про ефективність своєї роботи і втілення заходів, затверджених на виконкомі», - наголосив сільський голова Микола Каськів.