У Пристоличній ОТГ – велике прибирання

Дата: 29.03.2021 12:54

У теплі березневі вихідні комунальники Пристоличної сільської ради та  мешканці усіх сіл ОТГ активно розпочали  роботи з весняного благоустрою у рамках щорічної акції «За чисте довкілля».

Люди самоорганізовуються, щоб прибрати території, а з вивезенням сміття допомагають комунальні підприємства. Фотозвітами про зроблене учасники толок активно діляться у соцмережах і уже планують суботники.

До великого прибирання мають далучитися й місцеві підприємства.

Так, Анатолій Скороход, інспектор відділу благоустрою Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку зазначив, що керівники усіх підприємств, установ та організацій ОТГ повідомлені офіційними листами про проведення обов’язкових заходів щодо благоустрою.

«Із метою забезпечення утримання територій наших населених пунктів у належному стані, керівники підприємств мають розробити та затвердити заходи з  благоустрою власних і прилеглих територій, провести  ремонт і фарбування огорож, дитячих майданчиків, оновити квітники, побілити дерева, організувати вивезення сміття тощо», –  розповідає Анатолій Скороход.

Про зроблене підприємства мають повідомити Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку до 01 травня.

Також А. Скороход підкреслив, що інспектори з благоустрою постійно здійснюють огляди територій, проводять роз’яснювальну роботу серед тих власників домогосподарств і підприємств, які зволікають із прибиранням,  складають приписи.

На часі спільна мета – зробити доглянутою і чистою територію Пристоличної сільської ради. Долучайтеся!