У Щасливому знову антирекорд серед сіл Бориспільського району з виявлення нових випадків COVID-19

Дата: 01.04.2021 10:22

Захворювання на коронавірус впродовж минулої доби виявили в 962 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за 31 березня.

Випадки COVID-19 підтверджено у 50 дітей та 912 дорослих в області.

У Бориспільському районі  – 165, у т.ч. 7 дітей (м. Бориспіль – 47 (з них 3 дітей), с. Андріївка – 1, с. Велика Олександрівка – 4 (з них 1 дитина), с. Вороньків – 6, с. Глибоке – 3 (з них 1 дитина), с. Головурів – 2, с. Гора – 3, с. Дударків – 3, с. Іванків – 3, с. Кучаків – 3, с. Лебедин – 2, с. Любарці – 3 (з них 1 дитина), с. Проліски – 2, с. Проців – 2 (з них 1 дитина), с. Ревне – 1, с. Рогозів – 8, с. Сеньківка – 5, с. Старе – 2, с. Чубинське – 3, с. Щасливе – 15.

м. Переяслав – 4, с. Гайшин – 1, с. Дем’янці – 1, с. Сомкова Долина – 1, м. Яготин – 31, с. Добраничівка – 1, с. Капустинці – 2, с. Панфили – 1, с. Райківщина – 2, с. Фарбоване – 1, с. Черняхівка – 2).

Також 105 хворих в області госпіталізовані, 857 перебувають на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції.

Минулої доби зафіксували одужання від коронавірусу в 737 осіб, у тому числі 63 дітей.

У Бориспільському районі – 61 людина одужала, у т.ч. 4 дітей (м. Бориспіль – 17, с. Велика Стариця – 1, с. Вишеньки – 2 (з них 1 дитина), с. Глибоке – 1, с. Головурів – 1, с. Гора – 1, с. Іванків – 1, с. Дударків – 1, с. Затишне – 1, с. Лебедин – 1, с. Любарці – 1 (дитина), с. Проліски – 3, с. Проців – 1, с. Ревне – 2, с. Чубинське – 2, с. Щасливе – 2.

м. Переяслав – 7, с. Вовчків – 1, с. Дем’янці – 1, с. Світанок – 1, с. Циблі – 2, м. Яготин – 10 (з них 2 дітей), с. Лозовий Яр – 1).

Минулої доби надійшли повідомлення про 30 летальний випадків, пов’язаних із коронавірусом.

Загалом із початку епідемії у Київській області зафіксували 96285 випадків захворювання.