До уваги мешканців села Дударків!

Дата: 08.04.2021 15:10

Розпочато процедуру громадських слухань щодо розроблення містобудівної документації «Розробка детального плану території земельної ділянки загальною площею 20,0036 га, кадастровий номер 3220883601:01:029:0069, яка належить ТОВ «ФМ С Є ДЕСНА», в с. Дударків Бориспільського району Київської області», які триватимуть з 02.04.2021 р. по 01.05.2021. за адресою: 08325, Київська обл., Бориспільський р-н, село Щасливе, вул. Фестивальна, буд.39. Вищезазначена містобудівна документація виконана ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» на підставі рішення Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області від 04.02.2021 № 117-2-VIII.

Детальніша інформація надається у приміщенні Пристоличної сільської ради. Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні  особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

За організацію розгляду пропозицій (зауважень) відповідальний: в.о. начальника відділу архітектури та будівельного інспектування Сова Володимир Григорович.

Заява на сайт