У Бориспільському районі  – нових 144 випадки COVID-19, у Щасливому – 5

Дата: 09.04.2021 09:30

Захворювання на коронавірус виявили в 1265 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 8 квітня.

У Бориспільському районі  – 144, у т.ч. 2 дітей (м. Бориспіль – 12), с. Вишеньки – 1, с. Вороньків – 10, с. Головурів – 3, с. Гора – 11, с. Дударків – 2, с. Іванків – 3, с. Лебедин – 1, с.Любарці -3, с. Мала Олександрівка – 2, с. Мартусівка – 2, с. Петропавлівське -1, с. Проліски – 5, с. Проців – 5, с. Ревне – 3, с. Рогозів – 1, с. Сошників – 1, с. Щасливе – 5 (із них 1 дитина).

Переяслав – 37, с. Дем’янці -2, c. Пристроми -2, с.Тарасівка -1, с. Харківці -1, м. Яготин – 22,  с. Засупоївка – 1, с. Капустинці – 1, с. Панфили -2 (з них 1 дитина), с. Райківщина -1, с. Фарбоване – 1, с. Черняхівка – 2).

120 хворих області госпіталізовані, 1145 перебувають на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції.

Минулої доби зафіксували одужання від коронавірусу в 717 жителів Київщини.

Бориспільський район – 117, у т.ч. 10 дітей (м. Яготин – 21 (з них 6 дітей),  м. Бориспіль – 39 (з них 3 дітей), с. Велика Олександрівка – 1, с.Вишеньки -1, с. Вороньків – 3, с. Головурів -1, с. Іванків – 6, с. Любарці -1, с. Проліски – 2, с. Проців – 1, с. Рогозів  – 3, с. Сошників – 1, с. Старе – 1, с. Чубинське – 2,  Щасливе – 8  (з них 1 дитина).

Переяслав – 19, с. Велика Каратуль – 1, с. Циблі – 1).

Минулої доби надійшли повідомлення про 41 летальний випадок в області, пов’язаний із коронавірусом.