17 квітня – Всеукраїнський День довкілля.  Долучайтеся до заходів із благоустрою!

Дата: 15.04.2021 20:15

Фото без опису Щороку третя субота квітня – це Всеукраїнський День довкілля, який відзначається з 1999 року.

Цього дня громадські організації, активісти, ОСББ і підприємства різних форм власності проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, озеленення, благоустрою, інший комплекс дій із метою приведення територій до належного санітарного стану тощо.

Тому Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради нагадує громадянам і колективам, що найближчий суботній вихідний варто присвятити заходам із благоустрою.

А саме: привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, вулиці, прибрати біля підприємств і організацій, у дворах ОСББ, у зелених зонах, громадських просторах, зайнятися озелененням і доглядом за насадженнями.

«У нас спільна мета – доглянуті й чисті сільські території. Благоустрій – це справа кожного. Усі колективні ініціативи та суботники наші комунальні підприємства підтримують і допомагають. Не будьте байдужими, долучайтеся до весняного благоустрою», – наголошують в Управлінні.