Триває оздоровча кампанія для дітей пільгових категорій за кошти сільського бюджету

Дата: 24.05.2021 10:01

Фото без опису Депутати Пристоличної сільської ради на травневій сесії затвердили Програму оздоровлення та відпочинку дітей.

«У Програмі визначені завдання та напрямки роботи щодо оздоровлення та прописані категорії дітей, які в першу чергу будуть забезпечені цією  допомогою. Також уже затверджено поряд розподілу коштів. Визначено напрямки, де діти відпочиватимуть, і оголошено тендер на закупівлю путівок, – прокоментувала Людмила Корніяка, начальник Служби у справах дітей. – Бажаючих оздоровитися у нас багато. Кошти на це з сільського бюджету  виділені в сумі 600 тис. грн».

Нині паралельно з місцевою оздоровчою кампаніє триває обласна, передбачена Київською ОДА.

«На обласну Програму також виділені кошти на оздоровлення дітей, але місцеві бажаючі, щоб нею скористатися, мають звертатися з заявами до Служби у справах дітей Пристоличної сільської ради. При розподілі путівок ми зможемо надати їх якомога більшій кількості дітей», – розповіла керівник.

Наразі Служба формує список  дітей пільгових категорій для  забезпечення їх безкоштовними путівками в табір Одеської області, початок зміни – 1 червня.

За детальною інформацією щодо оздоровлення звертатися в Служби у справах дітей.