Затверджено нові тарифи на водопостачання та водовідведення

Дата: 27.05.2021 09:51

Фото без опису Після тривалих  детальних обговорень і прорахунків у підсумку на засіданні виконавчого комітету Пристоличної сільської ради було затверджено нові тарифи на водопостачання та водовідведення для усіх КП.

«Нові тарифи на водопостачання та водовідведення діятимуть із 1 червня 2021 року. Тобто у липні споживачі платитимуть за воду, використану в червні, уже  по-новому. Загалом вартість вказаних послуг зросла на 30% . Це вимушена міра, оскільки востаннє підняття їх вартості було в 2017 році. За ці роки в рази зросли в ціні всі чинники, що впливають на формування тарифу, а саме:  вартість електроенергії, паливо-мастильних матеріалів, підвищення мінімальної  зарплати тощо», – прокоментувала рішення Галина Журавльова, керуюча справами (секретар виконкому).