Дитячий табір від церкви

Дата: 08.07.2021 07:51

Представники Української Греко-Католицької Церкви з села Щасливе цього тижня на прийомі у Пристоличного сільського голови Миколи Каськіва озвучили наміри створити денний дитячий табір для дітей від 6 років.

Настоятель зазначив, що табір діятиме на території Щасливського НВК. Діти збиратимуться на шкільному подвір'ї, а потім вирушатимуть до парку, лісу чи стадіону. У розважальних програмах будуть задіяні аніматори.

«Мета заходу – духовне виховання дітей, формування моральних якостей. Такі табори ми уже організовували в селі до карантину. Цього тижня оприлюднимо афішу про відкриття табору з графіком роботи», – розповіли представники церкви.

Також вони нагадали про бажання отримати земельну ділянку під  будівництво храму. Микола Каськів запропонував можливі варіанти: орендувати чи придбати приватизовану земельну ділянку у власника, оскільки вільної землі у Щасливому не залишилося. Або звернутися до землеупорядника сільради для з’ясування, чи є земельна ділянка в інших селах ОТГ, що придатна для храму.

Нагадаємо, у Щасливому 30 сімей є парафіянами Української Греко-Католицької Церкви.