Основне на розгляд чергової сесії: місцева «первинка», фінансування спорту та земельні питання

Дата: 31.08.2021 07:32

Фото без опису  У четвер, 2 вересня, о 10:00 відбудеться пленарне засідання чергової сесії Пристоличної сільської ради в селі Щасливе.

Людмила Кущенко, секретар сільської ради, повідомила, що серед 112 питань порядку денного левова частка – це земельні, більшість звернень від селян із Дударкова та Займища. Окремі громадяни звертаються повторно, через те, що не вистачило кількох депутатських голосів на попередніх сесіях для ухвалення їхніх питань.

За словами секретаря, серед соціально важливих питань, що виносяться на розгляд, це створення свого КНП – медичного центру первинної ланки медицини Пристоличної сільської ради на базі Щасливської медамбулаторії ЗПСМ, якому будуть підпорядковані інші медзаклади ОТГ.

Також буде розглянуто питання щодо внесення змін до додатку Програми «Спорт», а саме: порядок матеріального забезпечення учасників спортивних заходів і змагань, порядок проведення таких заходів,  організація та фінансування.

Проєкти рішень – на офіційному сайті Пристоличної сільської ради.

Людмила Кущенко зазначила, що фінансовий відділ нині працює над формуванням бюджету на 2022 рік, проєкт якого буде оприлюднено згодом.