Оголошення конкурсу щодо визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території села Дударків та села Займище.

Дата: 25.10.2021 16:59

З метою створення належних умов для організації процесу збирання, вивезення твердих побутових відходів на території села Дударків та села Займище, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядуван­ня в Україні», «Про відходи», поста­нов Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», від 16.11.2011р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів» оголошується конкурс щодо визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території села Дударків та села Займище.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Пристолична сільська рада,

08325 Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Фестивальна, 39.

Підстава для проведення конкурсу:

Рішення Виконавчого комітету Пристоличної сільської ради

від 21.10.2021р. №367

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитись з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів, отримати конкурсну документацію:

Київська область, Бориспільський район, село Щасливе, вул. Фестивальна 39,  30 листопада 2021 року о 10 год.00 хв.

ПІБ: Дригота Олександр Володимирович,

Посада: т.в.о. Начальника Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради, тел. (098) 579 16 24

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1. Наявність матеріально-технічної бази, рівень забезпеченості учасників конкурсу матеріально-технічним обладнанням, необхідним для визначення послуг.

2. Обґрунтована вартість надання послуг з вивезення  ТПВ.

3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення  твердих побутових відходів.

4. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Реалізація схеми роздільного збору та вивозу ТПВ

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

Територія села Дударків та села Займище Бориспільського району Київської області області загальною площею  1 283,99 га.

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Багатоквартирні житлові будинки – 1

Одноквартирні житлові будинки – 7

Приватні домоволодіння – 1209

Загальна кількість мешканців – 2520 осіб

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з твердими побутовими відходами:

Захоронення твердих побутових відходів здійснюється на полігоні розташованому на території Бориспільської міської ради Бориспільського району Київської області (середня відстань 28 км).

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі особисто або надсилається поштою конкурсній комiciї у конверті, на якому зазначаються повне найменування i місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

Кінцевий строк подання конкур­сної пропозиції:

17 год.00 хв. 29 листопада 2021 року.

Місце, дата й час розкриття конвертів із конкурсними пропо­зиціями: 08325 Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Фестивальна, 39

30 листопада 2021 року о 10 год.00 хв.