Чому через застосунок Дія у вакцинованих осіб іноді не генерується Covid19-сертифікат?

Дата: 26.10.2021 09:07

Відомо, що у застосунку Дія можна сформувати міжнародний Covid19-сертифікат про вакцинацію з QR-кодом. Сертифікат генерується автоматично, якщо в Електронній системі охорони здоров'я наявні дані про два щеплення особи.

Однак Анастасія Покозацька, в.о. директора КНП «Пристоличний Медичний Центр», зазначила, що наразі почастішали випадки, коли вакциновані пацієнти не можуть згенерувати Covid19-сертифікат про вакцинацію.

«Причина такої ситуації в тому, що громадяни укладали декларації з сімейними лікарями, коли не потрібно було вказувати номер ідентифікаційного кода, а нині це необхідна умова. Тому пацієнту потрібно звернутися до сімейного лікаря, щоб увести коригування в декларацію і лише тоді через застосунок Дія автоматично згенерується Covid19-сертифікат», —  пояснила лікарка.