День єдності в Україні та Пристоличній громаді

Дата: 15.02.2022 17:17

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання.

Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого.

У День єднання Державний Прапор України буде піднято на будівлях усіх населених пунктів країни, а о 10:00 – виконано Державний Гімн.

У чому суть Дня єднання?

У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для «посилення консолідації» українців, зміцнення їхньої «стійкості» на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Пристолична ОТГ: Оксана Крячкова, спеціаліст І категорії відділу культури та спорту Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я, повідомила, що всі заклади культури та освіти доєднаються до заходів єдності, що відбудуться в кожному селі громади.

Масові зібрання плануються у центрі сіл, у Щасливому – на території НВК. У заходах візьмуть участь керівники ОТГ, начальники управлінь і відділів виконкому, депутати, освітяни, учні, активісти – всі охочі продемонструвати єдність і силу громади та українського народу.