Виконавчий комітет Пристоличної сільської ради інформує

З метою створення належних умов для організації процесу збирання, вивезення твердих побутових відходів на території сіл Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Безуглівка, Чубинське, Дударків, Займище, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядуван­ня в Україні», «Про управління відходами», постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 р. № 918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів», оголошується конкурс на здійснення операцій із збирання та перевезення твердих побутових відходів на території сіл Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Безуглівка, Чубинське, Дударків, Займище.

13:57 13.02.2024

Підготовка документів для виходу на пенсію: що потрібно знати?

Кожен українець раніше чи пізніше стикнеться з процедурою оформлення пенсії. У цій статті ми розповімо, які документи необхідно подати до територіальних органів Пенсійного фонду України (далі – органи ПФУ) для призначення для різних видів пенсії.

13:26 09.02.2024

Аналіз ефективності Закону України «Про ринок природного газу». Просимо заповнити опитувальники!

Метою даного аналізу є дослідження ефективності, виконання та впливу норм Закону на функціонування ринку природного газу, діяльність суб’єктів ринку природного газу та якість надання послуг з постачання природного газу споживачам.

14:12 11.01.2024

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ОСНОВНИХ ПОКАЗНИКІВ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.

14:02 11.01.2024

Збільшено компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО

Внесено зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (постанова КМУ від 27 грудня 2023 року № 1390 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання окремих питань зайнятості населення”).

21:10 09.01.2024