ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО  ГОЛОВИ ЗА ПІДСУМКАМИ РОБОТИ ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  У 2023 РОЦІ

ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЗА ПІДСУМКАМИ РОБОТИ ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ У 2023 РОЦІ

Ще один рік війни... Рік випробувань та викликів, які долали разом — усією громадою. Ми стали стійкішими та витривалішими, сфокусувалися на головному — допомозі Захисникам, безпеці мешканців громади, забезпеченні сталості критичної інфраструктури, турботі про тих, хто потребує підтримки.

16:02 01.04.2024

Інформація щодо проєкту «Автошкола для осіб з інвалідністю»

Нині серед громадян України користується попитом послуга з отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автівкою є й люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено автошколи для осіб з інвалідністю. «Автошколи для осіб з інвалідністю» – це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени Зеленської.

10:27 29.02.2024

Скористатися ваучером на навчання і стати затребуваним спеціалістом можна вже сьогодні

Як ніколи актуальною у наш час є можливість підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Мова йде про програму видачі ваучера. Ваучер на безкоштовне навчання – це унікальна можливість підвищити свій фаховий рівень або здобути нову професію чи спеціальність за допомогою Державної служби зайнятості.

14:40 28.02.2024

Виконавчий комітет Пристоличної сільської ради інформує

З метою створення належних умов для організації процесу збирання, вивезення твердих побутових відходів на території сіл Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Безуглівка, Чубинське, Дударків, Займище, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядуван­ня в Україні», «Про управління відходами», постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 р. № 918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів», оголошується конкурс на здійснення операцій із збирання та перевезення твердих побутових відходів на території сіл Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Безуглівка, Чубинське, Дударків, Займище.

13:57 13.02.2024