Щасливе

Мальовниче село з поетичною назвою Щасливе, розташоване поруч з Києвом, по дорозі в аеропорт «Бориспіль». Земля древлянська, житницька, маленька частина великої неповторної України. Земля красива, багата на таланти і працьовиті руки, має свою, хоч і невеличку, історію, усталені традиції й звичаї. Для когось цей край рідний з народження, а комусь він став рідним за багато років життя й праці в ньому. Кожен, хто вперше чує назву села, неодмінно запитує: «А що там, і справді всі щасливі?». Звичайно, щасливі. Бо ж хіба не щастя жити в красивому сучасному селі, яке з кожним роком розбудовується, квітне.

Всього зареєстрованого населення станом на 01.05.2019 - 6767 чоловік, та ті, які проживають без реєстрації 3,5 тис. громадян.

с. Щасливе - підпорядковане Пристоличній сільській раді, розташоване за 7 км. від метро “Бориспільська” м. Києва по трасі “Київ-Харків” (праворуч від автодороги).

площа населеного пункту - 920,14 га,

індивідуальнихжитлових будинків - 453,

квартир - 1293, продовжуєтьс будівництво багатоквартрних будинків,

населення станом на 01.01.2019 р. - 6500 осіб.