A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПРИСТОЛИЧНА СІЛЬСЬКА РАДА
Бориспільський район

Відділ з питань надання адмінпослуг

управління капітального будівництва та ЖКГ

 Управління капітального будівництва та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради   1 Строкач Олександр Сергійович начальник відділу 063-949-41-46 2 Бендерський Дмитро Борисович спецаліст 1 атегорії- інженер будівельник 04595-35-164 3 Бойко Катерина Василівна головний спеціаліст- головний бухгалтер   4 Кацан Марія головний спеціаліст  (економіст уповноважена особа у сфері публчних закупівель)  

10:13 04.02.2021

Керівний склад апарату Пристоличної сільської ради

Керівний склад апарату сільської ради   1 Каськів Микола Ігорович сільський голова 067-755-79-47 2 Кущенко Людмила Павлівна секретар сільської ради 067-735-46-15 3 Дембіцький Василь Миколайович перший заступник сільського голови 050-186-91-52 4 Погорєлий Євген Сергійович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого комітету 067-935-20-00 5 Журавльова Галина Вікторівна керуючий справами (секретар) виконавчого комітету) 067-947-18-32 6 Кобзар Оксана Павлівна журналіст 098-873-94-97

09:47 04.02.2021

Відділ з благоустрою та ЖКГ

Відділ благоустрою та ЖКГ  Управління капітального будівництва та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради   1 Дригота Олександр Володимирович начальник відділу   2 Скороход Анатолій Олександрович інспектор з благоустрою с.Щасливе 095-303-0000 3 Ладан Дмитро Миколайович інспектор з благоустрою с.Дударків 099-494-87-07 3 Кириченко Андрій Володимирович інспектор з благоустрою с.Велика Олександрівка 067-822-36-02

09:46 04.02.2021

Управління гуманітарного розвитку

 Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Пристоличної сільської ради   1 Хоменко Андрій Володимирович начальник управління 098-432-01-16 2 Калиновська Олена Григорівна головний спеціаліст-головний бухгалтер   3 Червоний Ігор Володимирович спеціаліст-юрисконсульт- кадровик 098-443-20-78 4 Яцюта Геннадій Віталійович начальник відділу культури та спорту 063-962-65-96

09:46 04.02.2021

Служба у справах дітей

служба у справах дітей   1 Корніяка  Людмила Геннадіївна КПК 3121 служба у справах дітей  067-790-14-45 2 Наливайко Людмила Григорівна Спеціаліст (реєстрація місця проживання) В.О.  

09:45 04.02.2021

відділ з питань надзвичайних ситуацій

Відділ    з питань надзвичайних ситуацій, цивільного стану населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності  04595-6-09-99 1 Авраменко Микола Васильович начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного стану населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності 067-604-33-88 2 Голіней Тетяна Миколаївна завідувач військового обліку, с. Щасливе 04595-35-164 3 Залозний Вячеслав Володимирович уповноважений завідувач військового обліку, с.Дударків 063-412-64-08 4 Іванець Наталія Олександрівна. завідувач військового обліку, с.Велика Олександрівка 066-310-94-08

09:44 04.02.2021

відділ соціального захисту населення

Відділ  соціального захисту населення                                                                                                                                                   1 Продан Наталія Миколаївна начальник відділу   066-642-96-85 2 Рижкова Людмила Кирилівна спеціаліст (по субсидіях), с.Щасливе 04595-35-164 3 Люта Надія Миколаївна спеціаліст (по субсидіях), с. Велика Олександрівка 067-822-36-03 4 Тесля Владислав Олександрович спеціаліст (по субсидіях), с. Дударків 063-729-00-03 5 Дворська Тамара Іванівна  інспектор (соціальний працівник), с.Дударків   6 Козанчук Надія Миколаївна інспектор (соціальний працівник), с.Щасливе   7 Мазур Алла Володимирівна інспектор (соціальний працівник), с.Дударків   8 Трикоз Віра Миколаївна інспектор (соціальний працівник), с.Дударків   9 Пекельна Любов Іванівна інспектор (соціальний працівник), с.Щасливе  

09:36 04.02.2021

Відділ земельних ресурсів та екології

Відділ       земельних ресурсів та екології                                                                                                                                                           1 Негода Вікторія Юріївна начальник відділу (Щасливе, Проліки) 067-377-22-51 2 Кириченко Леся Миколаївна спеціаліст 1 категорії, с.Велика Олександрівка 067-350-00-48 3 Дзядзьо Анатолій Іванович спеціаліст, с.Велика Олександрівка 098-015-23-25 4 Пусь Андрій Сергійович. спеціаліст 2 категорії, с. Дудадрків 067-103-63-38

09:34 04.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь