Рішення сільської ради №686 - 4 - VIII «рішення № 686 Максимчук В.С. оренда»
Скликання: | 8 скликання Пристоличної сільської ради |
Сесія: | Четверта сесія |
Тип документу: | Рішення сільської ради |
Дата: | 15.01.2025 |
Номер документу: | 686 - 4 - VIII |
Назва документу: | рішення № 686 Максимчук В.С. оренда |
Прикріплені файли: |
ПРИСТОЛИЧНА СІЛЬСЬКА РАДА
БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________________________________________________________________________________
-
-
-
- РІШЕННЯ
-
-
Про передачу гр. Максимчуку Валерію Сергійовичу земельної ділянки площею 0,02 га, кадастровий №3220880902:05:003:0092, у користування на умовах оренди, для розміщення магазину №6 в с. Безуглівка, вул. Корольова, 16-а, Бориспільського району Київської області
Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 122, ч.2 ст. 134 Земельного кодексу України, розглянувши звернення гр. Максимчука Валерія Сергійовича ( вх. № 02-11/891 від 20.05.2021 р.) про передачу земельної ділянки площею 0,02 га, кадастровий №3220880902:05:003:0092, у користування на умовах оренди, для розміщення магазину №6 в с. Безуглівка, вул. Корольова, 16-а, Бориспільського району Київської області, беручи до уваги Договір купівлі-продажу нежитлового приміщення від 24.02.2021 р., укладеного між Отрошко Інною Василівною та Максимчуком Валерієм Сергійовичем, посвідченого Сидоренко Ю.В., приватним нотаріусом Бориспільського районного нотаріального округу Київської області, зареєстрованого в реєстрі за №83, враховуючи пропозицію постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Пристоличної сільської ради,
Пристолична сільська рада ВИРІШИЛА:
1. Передати гр. Максимчуку Валерію Сергійовичу у користування, строком на 49 років ( сорок дев’ять років) земельну ділянку площею 0,02 га, кадастровий №3220880902:05:003:0092, у користування на умовах оренди, для розміщення магазину №6 в с. Безуглівка, вул. Корольова, 16-а, Бориспільського району Київської області (код цільового призначення: 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
2. Встановити річну орендну плату в розмірі 6% ( шість відсотків) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (127979,21 грн.), що становить -7678,75 грн.
3. Зобов’язати гр. Максимчука Валерія Сергійовича перераховувати орендну плату відповідно до вимог чинного законодавства.
4. Сільському голові укласти від імені сільської ради договір оренди земельної ділянки, а також оформити інші необхідні для вчинення цієї угоди документи.
5. Договір оренди земельної ділянки зареєструвати відповідно до вимог чинного законодавства.
-
-
-
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Пристоличної сільської ради.
-
-
Сільський голова Микола КАСЬКІВ
c. Щасливе
30 червня 2021 року
№ 686 - 4 - VIII