Фонд соціального страхування

Управління соцстраху Київщини забезпечило 394 потерпілих медичними та соціальними послугами

За підсумками минулого року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області забезпечило медичними та соціальними послугами 394 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на суму майже 1,2 млн гривень.

14:13 25.01.2022

Бережіть своє здоров’я та життя!

Поряд із застудними захворюваннями не менш поширеними у зимовий період є травми. Більшість із них часто пов’язані або з суворими морозами, або з нестійкою погодою, що супроводжуються появою таких травмонебезпечних факторів, як ожеледиця. Стрімко зростає ймовірність отримання перелому, розтягнення або струсу мозку.

14:13 25.01.2022

Українським працівникам нарахували вже 5 млрд грн допомог за е-лікарняними від Фонду

Після старту реформи лікарняних у червні 2021 року українські роботодавці подали на оплату до Фонду соціального страхування України понад 2 мільйона електронних листків непрацездатності своїх працівників. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

13:05 21.01.2022

Середній розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду склав 40,5 тис. гривень

Понад 125 тисяч працюючих українок знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року. Фонд соціального страхування України профінансував для них понад 5 мільярдів гривень допомог по вагітності та пологах.

12:08 19.01.2022

Розмір допомоги за один день лікарняного зріс на 10% за підсумками року

Як інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності за підсумками 2021 року зріс на 10,1% порівняно з тим же періодом 2020 року.

11:21 14.01.2022

У 2021 році за лікарняними від ФССУ звернулись понад 3 млн працюючих

За підсумками 2021 року на пів мільйона більше українців звернулись до Фонду соціального страхування України за допомогами по тимчасовій непрацездатності в разі лікування захворювань, травм, догляду за хворими рідними, проходження самоізоляції від COVID-19 тощо.

09:20 13.01.2022

Е-лікарняні з незначними помилками в ПІБ приймаються Фондом до оплати

Трапляється, що ім’я в е-лікарняному несуттєво відрізняється від паспортних даних – пропущена буква у прізвищі, відсутній апостроф, Євгенівна замість Євгеніївна тощо. Це означає, що була допущена помилка при укладенні декларації із сімейним лікарем – дані з декларації вносяться до реєстру пацієнтів та використовуються при створенні медичних висновків, на підставі яких формуються е-лікарняні.

09:59 23.12.2021

Е-лікарняні сумісників з’являться в кабінетах роботодавців: особливості оформлення заяви-розрахунку

Відсьогодні в особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.

09:58 23.12.2021

У номері е-лікарняного збільшується кількість знаків – це не впливає на формування заяви-розрахунку

З початку впровадження в Україні електронних лікарняних їх вигляд набув суттєвих змін – збільшився доступний для перегляду обсяг інформації, з’явились додаткові позначки і змінились різновиди статусів. А розмір унікального номеру е-лікарняного, який раніше складався з 12 знаків, не лише збільшився до 19, починаючи з жовтня, але й продовжує рости.

16:24 29.11.2021

Галузь охорони здоров’я стала найбільш небезпечною через пандемію COVID-19

Майже 74% осіб, які постраждали внаслідок нещасного випадку під час виконання посадових обов’язків за підсумками ІІІ кварталів 2021 року, є працівниками галузі охорони здоров’я. Більшість з них постраждали через гостре професійне захворювання на COVID-19.

09:56 26.11.2021