Фонд соціального страхування

Фонд соціального страхування України розпочинає здійснювати оплату е-лікарняних

В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.

11:06 10.06.2021

Правління схвалило проект змін до бюджету Фонду

На екстреному засіданні 9 червня правління Фонду соціального страхування України схвалило проект змін до річного бюджету Фонду. Зміни затверджені для врегулювання надання Фонду фінансової допомоги у розмірі 400 мільйонів гривень з державного бюджету.

11:06 10.06.2021

Роль комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій у забезпеченні належного соціального захисту працівників

13:43 05.03.2021