Фонд соціального страхування

Видача паперових листків непрацездатності (лікарняних) в Україні продовжено до 1 травня 2022 року

Інформуємо лікарів, застрахованих осіб та страхувальників про те, що наказом МОЗ України від 26.01.2022 №171 внесено зміни до наказу МОЗ України від 01.06.2021 №1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», а саме, до 01.05.2022 продовжено видачу «паперових» листків непрацездатності у випадках, передбачених підпунктами 1 – 4 пункту 8 цього наказу.

13:01 15.02.2022

Номер е-лікарняного сумісника потрібно вносити у заяву до знаку крапки

Застраховані особи, які працевлаштовані у кількох роботодавців, мають право на отримання допомог за лікарняними від Фонду соціального страхування України за кожним місцем роботи. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

12:59 15.02.2022

Управління соцстраху Київщини забезпечило 394 потерпілих медичними та соціальними послугами

За підсумками минулого року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області забезпечило медичними та соціальними послугами 394 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на суму майже 1,2 млн гривень.

14:13 25.01.2022

Бережіть своє здоров’я та життя!

Поряд із застудними захворюваннями не менш поширеними у зимовий період є травми. Більшість із них часто пов’язані або з суворими морозами, або з нестійкою погодою, що супроводжуються появою таких травмонебезпечних факторів, як ожеледиця. Стрімко зростає ймовірність отримання перелому, розтягнення або струсу мозку.

14:13 25.01.2022

Українським працівникам нарахували вже 5 млрд грн допомог за е-лікарняними від Фонду

Після старту реформи лікарняних у червні 2021 року українські роботодавці подали на оплату до Фонду соціального страхування України понад 2 мільйона електронних листків непрацездатності своїх працівників. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

13:05 21.01.2022

Середній розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду склав 40,5 тис. гривень

Понад 125 тисяч працюючих українок знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року. Фонд соціального страхування України профінансував для них понад 5 мільярдів гривень допомог по вагітності та пологах.

12:08 19.01.2022

Розмір допомоги за один день лікарняного зріс на 10% за підсумками року

Як інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності за підсумками 2021 року зріс на 10,1% порівняно з тим же періодом 2020 року.

11:21 14.01.2022

У 2021 році за лікарняними від ФССУ звернулись понад 3 млн працюючих

За підсумками 2021 року на пів мільйона більше українців звернулись до Фонду соціального страхування України за допомогами по тимчасовій непрацездатності в разі лікування захворювань, травм, догляду за хворими рідними, проходження самоізоляції від COVID-19 тощо.

09:20 13.01.2022