Проліски

Мальовниче село з поетичною назвою Проліски, розташовані поруч з Києвом, по дорозі в аеропорт «Бориспіль». Земля древлянська, житницька, маленька частина великої неповторної України. Земля красива, багата на таланти і працьовиті руки, має свою, хоч і невеличку, історію, усталені традиції й звичаї. Для когось цей край рідний з народження, а комусь він став рідним за багато років життя й праці в ньому. Кожен, хто вперше чує назву села, неодмінно запитує: «А що там, і справді всі щасливі?». Звичайно, щасливі. Бо ж хіба не щастя жити в красивому сучасному селі, яке з кожним роком розбудовується, квітне.

с. Проліски – підпорядковане Пристоличній сільській раді, розташоване за 7 км. від метро “Бориспільська” м. Києва по трасі “Київ-Харків” (ліворуч від автодороги).

Найближча залізнична станція – за 2 км.

Площа населеного пункту – 297.65 га.

Кількість індивідуальних будинків – 231, квартир -  787, продовжується будівництво п’яти багатоквартирних будинків.

Кількість населення станом на 1.01.2019 р. – 2015 осіб.