ЩАСЛИВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с. Щасливе, с. Проліски

Сільський голова - Шмаюн Микола Федорович

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ЩАСЛИВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дякуємо, що відвідуєте наш інтернет - ресурс. На цьому сайті Ви дізнаєтеся багато корисної й цікавої інформації. Ми розповімо Вам про історію с. Щасливе та с. Проліски, ознайомимо з сільськими новинами, розповімо про культурні заходи сел тощо.

Сподіваємося, що за допомогою нашого сайту Ви зможете отримувати корисну для себе інформацію: про економічні успіхи, соціальне життя, спортивні та розважальні заходи.

Також у Вас буде можливість залишити свої відгуки та коментарі.

Сподіваємося, що разом ми зможемо побудувати загальну віртуальну територію для спілкування однодумців, не байдужих до села людей.

Якщо у Вас є письменницькі здібності, ми чекаємо від Вас різноманітних статей, новин, цікавих історій, захопливих репортажів про життя жителів наших сіл,про діяльність людей. Також будемо раді отримувати від Вас цікаві фото, відеоролики, які будуть розміщені на нашому сайті. Не соромтеся й діліться своїми враженнями та думками!

Наше село - це неймовірно гарний куточок. Ми навчилися організовувати різні веселі заходи, які об'єднують та згуртовують жителів села. В селі багато талановитих людей, якими ми дуже пишаємося, які є гордістю та прикрасою села. Відкривайте для себе новий світ, надихайтеся та надихайте інших. Наповнюйте світ оптимізмом та різнокольоровими барвами. Зробіть свій внесок для вдосконалення свого рідного краю.

Ми бажаємо відбудувати село, щоб в ньому жилося комфортно і затишно всім.

Відкрити кожному жителю нові можливості для творчості, допомогти у вирішенні будь-яких проблем та питань.

Якщо у Вас виникли якісь ідеї з приводу функціонування сайту, його наповнення, розміщення нових розділів, просимо залишати свої побажання за адресою сайту. Будемо раді до співпраці з кожним! Нам дуже хочеться, щоб наш сайт Вам сподобався і тому чекаємо Ваших відгуків і побажань. Надіємося на активне спілкування та дискусії з Вашої участі!

Листи можете надсилати за адресою: sch_rada@ukr.net