Збільшити зображення

Повідомлення про розроблення та громадське обговорення «Детального плану території обслуговуючого кооперативу «Садове товариство «Срібний бриз» в с. Щасливе, Бориспільського району, Київської області».

ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД» розроблено проект «Детальний план території обслуговуючого кооперативу «Садове товариство «Срібний бриз» в с. Щасливе, Бориспільського району, Київської області». З містобудівною документацією можна ознайомитись на офіційному сайті сільської ради, в приміщенні Щасливської сільської ради, яке розташовано за адресою: с. Щасливе, Бориспільський р-н, Київська обл., вул. Фестивальна,39.

Пропозиції (зауваження) до проекту містобудівної документації «Детальний план території обслуговуючого кооперативу «Садове товариство «Срібний бриз» в с. Щасливе, Бориспільського району, Київської області» пропонується надавати у письмовому вигляді за вказаною вище адресою та на електронну пошту sch_rada@ukr.net. Пропозиції мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на Положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів норм і правил.

Пропозиції вносяться з 01.07.19 р. по 31.07.19 р. включно. Після закінчення цього терміну пропозиції (зауваження) не приймаються. В ході громадського обговорення заплановано проведення презентації містобудівної документації.

Презентація проекту детальної забудови території буде проведена в приміщенні залу засідань Щасливської сільської ради 31.07.2019 р. о 16.00 годин.

Запрошуємо всіх зацікавлених представників громадськості, юридичних та фізичних осіб.

Виконком Щасливської сільської ради.