ПРИСТОЛИЧНА СІЛЬСЬКА РАДА
Бориспільський район

Рішення сільської ради №2983 – 56 - VIІІ «рішення № 2983 про внесення змін до рішення № 2959-54-VIII від 09 січня 2025 року»

Кількість переглядів: 7
Скликання: 8 скликання Пристоличної сільської ради
Сесія: П’ятдесят шоста сесія
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 01.04.2025
Номер документу: 2983 – 56 - VIІІ
Назва документу: рішення № 2983 про внесення змін до рішення № 2959-54-VIII від 09 січня 2025 року
Прикріплені файли:
  1. рішення № 2983 про внесення змін до рішення № 2959-54-VIII від 09 січня 2025 року (0.04 МБ)

Фото без опису

УКРАЇНА

ПРИСТОЛИЧНА  СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 РІШЕННЯ

 

Про внесення змін в рішення Пристоличної сільської ради № 2959-54-VIII від 09 січня 2025 року"Про надання дозволу на розробку містобудівної документації "Детальний план території земельних ділянок орієнтовною площею 0,4792 га в с. Чубинське Бориспільського району Київської області"

 

Відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 120 Земельного Кодексу України, взявши до уваги службову записку начальника відділу архітектури та будівельного інспектування Володимира СОВИ від 24.01.2025р. про необхідність внесення змін в рішення Пристоличної сільської ради від 09.01.2025р. № 2959-54-VIII «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок  орієнтовною площею 0,4792 га в с. Чубинське Бориспільського району Київської області», заслухавши пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища Пристоличної сільської ради,

Пристолична сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни в п. 1 рішення Пристоличної сільської ради № 2959-54-VIII від 09 січня 2025 року та викласти його в наступній редакції:

«Надати дозвіл Пристоличній сільській раді виступити замовником містобудівної документації: Детальний план території орієнтовною площею 33 га, що включає земельну ділянку з кадастровим номером: 3220880905:06:010:0009 в с. Чубинське Бориспільського району Київської області» (надалі: «Детальний план території»).

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища Пристоличної сільської ради.

 

Сільський голова                                                  Микола КАСЬКІВ

 

c. Щасливе

13 лютого 2025 року

№ 2983 – 56 - VIІІ

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь