ПРИСТОЛИЧНА СІЛЬСЬКА РАДА
Бориспільський район

Рішення сільської ради №3580 – 77 - VIІI «рішення № 3580 затв ПЗ зміна ЦП Пристолична с.р., 0,9446 га, с. Щасливе, станція знезалізнення»

Кількість переглядів: 5
Скликання: 8 скликання Пристоличної сільської ради
Сесія: Сімдесят сьома сесія
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 26.05.2026
Номер документу: 3580 – 77 - VIІI
Назва документу: рішення № 3580 затв ПЗ зміна ЦП Пристолична с.р., 0,9446 га, с. Щасливе, станція знезалізнення
Прикріплені файли:
  1. рішення № 3580 затв ПЗ зміна ЦП Пристолична с.р., 0,9446 га, с. Щасливе, станція знезалізнення (0.06 МБ)

 

УКРАЇНА

ПРИСТОЛИЧНА  СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 РІШЕННЯ

 

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється з "для ведення підсобного сільського господарства" на земельну ділянку "для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)" Пристоличній сільській раді по вул. Ліквідаторів ЧАЕС, 1-Б в с. Щасливе Бориспільського району Київської області, площею 0,9446 га, кадастровий номер 3220888000:03:006:0521

 

Відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 20, 186 Земельного кодексу України, беручи до уваги службову записку начальника відділу земельних ресурсів та екології Негоди В.Ю. від  28.04.2026 року про затвердження Проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється з "для ведення підсобного сільського господарства" на земельну ділянку "для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)" Пристоличній сільській раді по вул. Ліквідаторів ЧАЕС, 1-Б в с. Щасливе Бориспільського району Київської області, розробленого ПП «ЗЕМЛЕМІР-2010», заслухавши пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища Пристоличної сільської ради,

 

Пристолична сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Проєкт проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється з "для ведення підсобного сільського господарства" на земельну ділянку "для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)" Пристоличній сільській раді по вул. Ліквідаторів ЧАЕС, 1-Б в с. Щасливе Бориспільського району Київської області, розроблений ПП «ЗЕМЛЕМІР-2010».
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,9446 га, кадастровий номер: 3220888000:03:006:0521, що перебуває у комунальній власності Пристоличної сільської ради із земель "для ведення підсобного сільського господарства» на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)» (код згідно з КВЦПЗ 11.04) по вул. Ліквідаторів ЧАЕС, 1-Б в с. Щасливе Бориспільського району Київської області.

 

 

  1. Земельну ділянку зазначену в п.2 цього рішення віднести до категорії:

землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення;

код цільового призначення: 11.04 «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)».

  1. Пристоличній сільській раді земельну ділянку використовувати тільки за цільовим призначенням згідно ст.91 Земельного кодексу України.
  2. Пристоличній сільській раді надати інформацію до Державного земельного кадастру про зміну цільового призначення земельної ділянки відповідно до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища Пристоличної сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                  Микола КАСЬКІВ

 

c. Щасливе

14 травня 2026 року

№ 3580 – 77 - VIІI


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь