Тарифи на вивезення сміття

Дата: 10.06.2019 09:50

Р.С. Виконачим комітетом сільської ради розглянуті подані пропозиції, КП "Щасливе Сервіс" має укласти договори на даний вид послуг з усіма користувачами, а це - власники квартир, житлових будинків, власники земельних ділянок, орендарі, винаймачі, користувачі,   організації, установи, які мають нерухоме майно чи земельну ділянку на території сільської ради, до 31 серпня 2019 року. Виконком розгляне дане питання повторно в серпні 2019 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір  КП ЖКК «Щасливський» здійснити переведення споживачів послуг з вивезення твердих побутових відходів до КП Щасливської сільської ради «Щасливе Сервіс» та зміну діючих тарифів

на ці послуги для всіх категорій споживачів

Відповідно до п.4 ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та  житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. № 130 «Про затвердження Порядку  інформування споживачів про зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» та на підставі рішення Щасливської сільської ради № 1078-26-VII від 15.04.2018 року «Про створення комунального підприємства Щасливської сільської ради «Щасливе Сервіс»  КП ЖКК «Щасливський» доводить до відома  споживачів інформацію про наступне.

1. КП ЖКК «Щасливський» протягом липня місяця буде здійснювати переведення споживачів послуг з вивезення твердих побутових відходів до                      КП Щасливської сільської ради «Щасливе Сервіс». Всім споживачам послуг з вивезення твердих побутових відходів потрібно до кінця липня місяця переукласти договори на надання цих послуг із КП Щасливської сільської ради «Щасливе Сервіс». Якщо, договір на послуги з вивезення ТПВ не буде переукладено, виконавець цієї послуги припинить її надання споживачеві.
  2. Розрахунок  планових  тарифів для КП Щасливської сільської ради «Щасливе Сервіс»  на послуги з вивезення твердих побутових відходів розроблений на підставі фактичних витрат  КП ЖКК «Щасливський» за 2018 рік.
  3. На сьогоднішній час  на території Щасливської сільської ради діють тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які були затверджені у вересні 2014 року.   Діючи тарифи не відшкодовують витрат на надання даних послуг.  Рівень відшкодування тарифами фактичної собівартості послуг на 01.01.2019 року становив 49%.

Зросла собівартість  послуг через  підвищення норм надання послуг з вивезення побутових відходів для населення, затверджене рішенням виконавчого комітету Щасливської сільської ради від 16.08.2018 року №112 «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів населення с.Щасливе та с.Проліски», зростання розміру мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, підвищення вартості договірних послуг, ставок податків, цін на електроенергію, покупні комплектуючі матеріали, паливно-мастильні матеріали тощо.

Розрахункові

витрати

Фактична вартість

на 01.01.2019 р

Вартість, закладена у діючому тарифі

на 01.01.2014 р

Темп

зросту

ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ

2,788 кВт./год.

0,600 кВт./год.

у 4,6 рази

МІНІМАЛЬНА ЗАРОБІТНА  ПЛАТА

4173,00 грн.

1218,00 грн.

у 3,4 рази

ДОГОВОРНІ ПОСЛУГИ

110,22 грн.

36,00 грн.

у 3,1 рази

ПАЛИВНО– МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

26,00 грн.

9,54 грн.

у 2,7 рази

Згідно з поданими на розгляд та затвердження сесією Щасливської сільської ради розрахунками,   розмір  тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів становитиме:

Показники

Одиниці виміру

Групи споживачів

населення багатоквартирних житлових будинків та гуртожитків

населення одноквартирних будинків з присадибною ділянкою

бюджетні установи

грн.

15,78

26,00

Періодичність надання послуг та графік вивезення твердих побутових відходів залишаються без змін.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом  7 календарних днів з дня публікації  повідомлення  на  офіційному сайті Щасливської сільської ради за адресою: 08325, вул. Лисенка, 1, с. Щасливе Бориспільського  району, Київської області, або на електронну адресу: Shchaslyve_Servis@ukr.net

КП ЖКК «Щасливський»