A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПРИСТОЛИЧНА СІЛЬСЬКА РАДА
Бориспільський район

Порядок відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення КП ЖКК «Щасливський»

Дата: 25.02.2020 12:28
Кількість переглядів: 1166

Повідомлення  про оприлюднення

проекту рішення виконавчого комітету Щасливської сільської ради «Про затвердження Порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення КП ЖКК  «Щасливський» Щасливської сільської ради».

  З метою запровадження ефективного механізму, завдяки якому КП ЖКК  «Щасливський» буде в змозі ефективно виконувати свої обов’язки щодо безперебійної подачі води, забезпечення надання споживачам якісних послуг з водопостачання, водовідведення, комунальне підприємство ЖКК  «Щасливський» виносить на публічне обговорення проект рішення виконавчого комітету Щасливської сільської ради «Про затвердження Порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення КП ЖКК  «Щасливський» Щасливської сільської ради»  та аналіз його регуляторного впливу. 

 

         Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних  днів  з дня офіційного опублікування цього проекту у письмовому або електронному вигляді за адресами:

– у письмовому вигляді: 08325, вул. Лисенка, 1, КП ЖКК «Щасливський»,  тел. (067) 443-91-64

– у електронному вигляді: GKK_Schaslyvskyy@ukr.net

 

 

 

 

 

Фото без опису

ЩАСЛИВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Бориспільського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 лютого 2020 року                                                           № 21

с. Щасливе

 

Про затвердження Порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення КП ЖКК «Щасливський»

 

Відповідно до пп.2 п. б ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», до ст. 7,8 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст. 9 Закону України “ Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, розглянувши звернення  КП Щасливської сільської ради ЖКК «Щасливський» про затвердження Порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення, з метою забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку населених пунктів, стабільного фінансового стану комунального підприємства, заслухавши та обговоривши пропозиції членів виконкому,

 

виконком Щасливської сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Затвердити Порядок відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення КП ЖКК «Щасливський» згідно додатку 1.
  2. Затвердити Акт про відключення від мережі водопостачання та/або водовідведення згідно додатку 2.
  3. Затвердити Акт підключення до мережі водопостачання та/або водовідведення згідно додатку 3.
  4. Затвердити Акт про порушення користування мережами водопостачання та/або водовідведення згідно додатку 4.
  5. Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на веб-сайті сільської ради.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконавчого комітету, начальника КП ЖКК «Щасливський» Катасонова Є.В.

 

 

Сільський голова                                            М.Ф.Шмаюн

 

 

 

 

 

                                                                                     Додаток  1

до рішенням виконавчого комітету Щасливської сільської ради № 21від 25.02.2020   р.                

Порядок відключення споживачів (абонентів) від мереж

водопостачання та водовідведення Комунальним підприємством

ЖКК «Щасливський»

Щасливської сільської ради

 Споживач може бути відключеним від мереж водопостачання та водовідведення в наступних випадках:

1.За власним бажанням Споживача.

Для цього абонент подає заяву до КП ЖКК «Щасливський», в якій вказує причини відключення від мереж водопостачання чи/та водовідведення, дату проведення робіт по відключенню від мереж, та вказує альтернативні джерела водопостачання та  місця  скиду стоків. Від’єднання від мереж виконує сам споживач за допомогою ліцензованої спеціальної організації в присутності представника КП «ЖКК «Щасливський», який оформляє акт про відключення, або від’єднання виконує КП ЖКК «Щасливський» за заявою споживача та за його кошти. Від’єднання водопровідного вводу та каналізаційного випуску здійснюється безпосередньо на місці врізки їх в центральну мережу водопостачання та водовідведення чи транзитну лінію, якщо через них отримуються послуги. На час відключення Споживач зобов’язаний розрахуватися з боргами. При виконанні всього вище наведеного, споживач знімається КП «ЖКК «Щасливський» з абонентського обліку.

2.В разі виявлення незаконних підключень до централізованих мереж водопостачання та водовідведення без реєстрації в абонентному відділі КП ЖКК «Щасливський».

При виявлені таких підключень проводиться розслідування з виявленням осіб порушників, складається акт про порушення, водопровідні вводи і каналізаційні випуски порушника від’єднується безпосередньо від центральних мереж. 

Витрати, пов’язані з відключенням і можливою ліквідацією пристроїв (споруд), які самовільно зведені і приєднані до систем централізованого водопостачання та водовідведення, підлягають відключенню від цих систем, оплачуються їх власником.

Порушнику нараховуються штрафні санкції згідно п. 3.3 та 3.4. Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України – за вартість води (в діючих на момент порушення тарифах), за пропускною спроможністю труби водопровідного вводу при швидкості руху води 2 мс та дією її повним перерізом за час подачі води на добу, згідно графіку подачі води. З такого розрахунку визначається і вартість скиду стоків. Якщо споживач відмовляється підписати такий акт, отримати рахунок на нараховані штрафні санкції, та про це робиться відповідний запис в акті. Акт про порушення є дійсним для застосування при виконанні розрахунків, та на відключення Споживача від мереж водопостачання та водовідведення.

Якщо після порушення Споживач повністю сплатив в триденний термін штрафні санкції і зареєструвався в установленому порядку у відділі збуту КП «ЖКК «Щасливський», то відключення від мереж не проводиться.

 

 

3.При виявленні аварійного витоку на мережі Споживача.

Відключення проводиться в разі встановлення зношеності трубопроводу, якщо він не підлягає ремонту і потребує заміни. При визначенні аварійного стану водопровідного вводу або каналізаційного випуску складається акт, де вказуються причини відключення. Акт складається в двох примірниках, один з яких вручається Споживачу (чи групи Споживачів), у власності яких перебуває водопровідний ввід або каналізаційний випуск. Якщо Споживач відмовляється підписати такий акт, про це робиться запис в акті. Такий акт є дійсним для застосування на відключення Споживача від мереж водопостачання та водовідведення. Для відновлення подачі води або водовідведення Споживач безкоштовно отримує у КП ЖКК «Щасливський» технічні умови на заміну водопровідного вводу або каналізаційного випуску, в установленому порядку, оформляє ордер на виконання земельних робіт для заміни аварійного трубопроводу. Роботи по заміні мереж може виконувати ліцензована спеціальна організація або КП ЖКК «Щасливський» за заявою споживача та за його кошти.

 

  1. При наявності боргів.

Боргом, при якому Споживач (Абонент) може бути відключений від мереж водопостачання та /чи водовідведення, вважається сума за несплачені Споживачем рахунки за два і більше місяців користування послугами  водопостачання та /чи водовідведення; припинення щомісячної плати реструктуризованої заборгованості. Якщо абонент, після отримання попередження про заборгованість, на протязі 10-ти днів не погасив вказану суму заборгованості, то йому буде припинено надання послуг шляхом відключення від централізованих мереж  водопостачання та /чи водовідведення в місці врізки в мережу, роз’єднання труб в водопровідному колодязі та/чи тампонування каналізаційного випуску та опломбування вентиля на врізці водопроводу. Після повної сплати боргу та затрат на від’єднання та під’єднання до централізованих мереж, на опломбування, Споживачу відновлюється надання послуг. Всі дії зі сторони КП ЖКК «Щасливський» оформляються актами:

1)        акт про відключення від мережі водопостачання та/або водовідведення;

2)        акт  про підключення до мережі водопостачання та/або водовідведення;

3)        акт про порушення користування мережами водопостачання та/або водовідведення.

За час, коли Споживач був від’єднаний від централізованих мереж, нарахування проводиться згідно з актом про умови водокористування в період відключення. Спірні питання вирішуються в судовому порядку. 

  1. При відмові абонента заключити договір на послуги водопостачання та водовідведення.

Відключення проводиться шляхом від’єднання мереж Споживача від центральних мереж водопостачання та /чи водовідведення при наявності акту про відмову від заключення договору, підписаний двома представниками КП ЖКК «Щасливський». Якщо Споживач відмовляється підписати такий акт, то про це робиться запис в акті. Такий акт є дійсним для застосування при виконанні розрахунків, та відключення Споживача від мереж водопостачання та водовідведення.

 

 

 

 

                                                                                                                              

 

 

Додаток  2

до рішенням виконавчого комітету

Щасливської сільської ради

№      21     від     25.02.2020 року

Додаток до Порядку відключення споживачів

(абонентів) від мереж водопостачання та

водовідведення КП ЖКК «Щасливський» 

Щасливської сільської ради

водовідведення КП ЖКК «Щасливський» 

Щасливської сільської ради

 

АКТ   N _____

(відключення від мережі водопостачання та/або водовідведення)

  від "___" ____________ 20___р.

                                                               

 Цей акт складений представниками Постачальника:

_______________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________

 (посада, прізвище, ім'я та по батькові особи, що виконала огляд) 

 

в присутності (без присутності) Споживача (фізичної або представника юридичної особи): _______________________________________________________________________________________

(П.І.П.)/ (назва юридичної особи)

_______________________________________________________ паспорт серія ____ №_____________ , виданий__________________________ «_____» _________р.

 ід.код ____________________________, що проживає за  адресою: _____________________________ _______________________________________________________________________________________

Здійснено відключення від центральної мережі водопостачання  та/або водовідведення в _______________________________________________________________________________________

В зв’язку з _____________________________________________________________________________ 

_______________________________________________________________________________________

Цей акт складений в двох примірниках, перший залишається в КП ЖКК «Щасливський», другий переданий Споживачу. 

 Представник Постачальника  

 

______________

(підпис)

______________

(підпис) 

 

_______________

(ПІП)

_______________

(ПІП) 

 Представник   Споживача  

_____________

(підпис) 

_______________

(ПІП) 

   Зауваження Споживача _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Записано правильно  

______________

(підпис) 

 

_________________

(ПІП) 

 

 

 

 

 

Додаток  3

до рішенням виконавчого комітету

Щасливської сільської ради

№      21     від     25.02.2020 року

Додаток до Порядку відключення споживачів


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь