Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до Генерального плану с. Щасливе Бориспільського району Київської області»

Дата: 05.06.2020 13:45

Щасливська сільська рада Бориспільського району Київської області повідомляє про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до Генерального плану с. Щасливе Бориспільського району Київської області»

1. Повна назва документа державного планування:

«Оновлення та внесення змін до Генерального плану с. Щасливе Бориспільського району Київської області».

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Щасливська сільська рада Бориспільського району Київської області.

1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

Дата початку та строк здійснення процедури громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО) містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до Генерального плану с. Щасливе Бориспільського району Київської області» відповідно до ст. 10 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», розпочато з дня оприлюднення, а саме 05.06.2020 року на офіційному веб-сайті Щасливської сільської ради (https://schaslyve-rada.gov.ua/) та триватиме 15 днів до 20.06.2020 року.

Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати у письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО документу державного планування. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Зауваження та пропозиції від громадян будуть прийматися в приміщенні Щасливської сільської ради за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Фестивальна, буд. 39

З матеріалами заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документа державного планування можна ознайомитися в приміщенні Щасливської сільської ради та на офіційному веб-сайті.

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.