Прийом громадян Пристоличної ОТГ у грудні 2020-го та січні 2021року

Дата: 18.12.2020 08:24

Сільський голова Пристоличної ОТГ Микола Каськів повідомив, що його особистий прийом громадян у нинішній грудневий перехідний період реорганізації вестиметься, але з вимушеними обмеженнями.

«Якщо у людей виникнуть нагальні невідкладні питання, то я готовий прийняти кожного, мої двері відчинені. Якщо ж питання можна перенести на новий бюджетний рік, коли ОТГ із 15 січня 2021 року чітко визначиться з графіками прийому громадян і напрямками роботи з населенням, то буде краще. Наголошую, що комунікація влади з громадою буде тісною.

Моя позиція така: ми відпрацюємо схему роботи, де спеціалісти ОТГ надаватимуть якісні адмінпослуги громадянам щодо довідок, консультацій тощо», – прокоментував Микола Ігорович.

--------------------------------------------------

Призначення старост у Пристоличній ОТГ

Станом на 18 грудня питання призначення старост у Пристоличній ОТГ залишається відкритим. Про це повідомив сільський голова Пристоличної ОТГ Микола Каськів.

«Поки ми не маємо жодної конкретики щодо старост. Спочатку мають бути  надані кандидатури старост, які будуть обговорені, а потім подані на розгляд сесії для затвердження. Також депутатські комісії мають надати свої напрацювання щодо запропонованих кандидатур. Тож поки питання призначення старост залишається відкритим», – зазначив сільський голова.