У Пролісках і Щасливому стартують новорічно-різдвяні заходи

Дата: 18.12.2020 14:54

У Пролісках і Щасливому стартують новорічно-різдвяні заходи

У селі Проліски 18 грудня відбудеться урочисте засвічення ялинки та святкові розваги для малечі, які завершаться врученням 300 солодких подарунків малечі.

У селі Щасливе 19 грудня засяє вогнями головна ялинка ОТГ. Також заплановані розваги та веселощі з нагоди Дня святого Миколая. Найменші учасники заходу отримають 300 подарунків.

Організатор святкувань – Щасливський будинок культури за підтримки Пристоличної сільської ради.

Олена Очередько, директор Щасливського БК, зазначила, що заходи новорічно-різдвяного циклу передбачені на свіжому повітрі, тому їх проведення не суперечить карантинним вимогам.

«Цікава програма, розваги, аніматори і подарунки – усе це для дітей нашої Пристоличної ОТГ. Думаю, задоволеними будуть не лише діти, але і їхні батьки», – зазначила Олена Олексіївна.

Важливо. До Нового року Щасливський БК анонсує святкову шоу-програму для дітей сіл Щасливе, Проліски та Дударків. Зала будинку культури розрахована на 200 місць, але згідно з карантинними заходами, наповнення приміщення передбачається лише на 50%, тому концертна програма буде за запрошеннями.