Новорічні свята та дистанційне навчання в ОНЗ "Щасливський НВК"

Дата: 22.12.2020 15:06

Юрій Йовбак про новорічні свята у Щасливському НВК і дистанційне навчання

Директор Щасливського НВК Юрій Йовбак  нагадав, що останній день шкільного навчання перед новорічно-різдвяними святами – 24 грудня, а зимові канікули триватимуть до 10 січня включно. Потім розпочнеться дистанційне навчання. Через запровадження локдауну в Україні з 8 по 24 січня учням буде заборонено відвідувати школи.

«Наше НВК технічно, організаційно і фахово повністю готове до дистанційного навчання і уроків онлайн. У закладі є  мультимедійне обладнання, камери тощо.

Але проблема в тому, що учні у більшості психологічно не готові до навчального процесу за моніторами. Декому вдома бракує дисципліни, а батьки у робочий час не завжди можуть проконтролювати малих, у сім’ях часто не вистачає персональних комп’ютерів для кожної дитини – усе це впливає на якість засвоєння матеріалу,  – коментує ситуацію Юрій Юрійович. –  Очне навчання вкрай необхідне учням, особливо молодшого шкільного віку. Будемо сподіватися, що дистанційний період не подовжать через ситуацію з коронавірусом».

Про свята. Юрій Йовбак підкреслив, що через карантинні вимоги у НВК відмінені масові новорічні карнавали. Натомість у фойє і кожному класі встановлені ялинки, тому діти відзначатимуть свята у своїх класних кімнатах.