Знакове сесійне засідання другої сесії VIII скликання Пристоличної ОТГ

Дата: 28.12.2020 08:08

Знакове сесійне засідання другої сесії VIII скликання Пристоличної ОТГ

Нинішній робочий тиждень, який є завершальним у 2020 році, Пристолична ОТГ розпочала впевнено – адже 24 грудня на сесійному засідання депутатський корпус прийняв важливе рішення – одноголосно затвердив бюджет Пристоличної сільської ради на 2021 рік.

Присутні у залі оплесками привітали один одного із затвердженням важливого для громади рішення.

Серед іншого:

• розглянуто і підтримано Програму соціально-економічного та культурного розвитку Пристоличної ОТГ на 2021-2023 роки;
  • надано право першого підпису Пристоличному сільському голові Миколі Каськіву, право другого підпису – в головного бухгалтера;
  • затверджено кандидатуру на посаду керуючого справами (секретаря виконавчого комітету Пристоличної сільської ради) Галину Журавльову;
  • проголосували за встановлення мінімальної заробітної плати;
  • обговорили організацію харчування в школах і ДНЗ;
  • визначилися з деякими питаннями оплати праці працівників закладів та установ, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету;
  • проголосували про умови нарахування премії заступникам сільського голови та працівникам апарату сільради;
  • обговорили і затвердили преміювання керівників закладів та установ, що фіксуються з бюджету Пристоличної сільської ради;
  • підтримали становлення надбавок;
  • обговорили і затвердили Положення про преміювання працівників Пристоличної сільської ради та виконавчих органів влади;
  • проголосували за утворення виконавчого комітету Пристоличної сільської ради, за визначення його чисельності та затвердження персонального складу тощо.

Варто знати. Депутати підтримали пропозицію ведення відео зйомок сесійних засідань для оприлюднення в Інтернеті.

Насамкінець обранці проголосували за пропозицію надсилати усі сесійні матеріали на електронні пошти депутатів для зручності ознайомлення і опрацювання перед засіданнями і щоб не роздруковувати кіпи паперів. У друкованому варіанті передбачений лише порядок денний.

Микола Каськів, Пристоличний сільський голова, подякував депутатському корпусу за злагоджену роботу.