У селі Дударків відремонтовано аварійний дах будівлі ФАПу і гуртожитку

Дата: 28.12.2020 19:33

У селі Дударків відремонтовано аварійний дах будівлі ФАПу і гуртожитку

Старе двоповерхове приміщення, яке до січня 2020 року ще перебуває на балансі ДП «Чайка» (територія колишньої Дударківської сільської ради), давно потребувало ремонту аварійного даху.

У типовій споруді радянських часів, що у селі Дударків, на другому поверсі розташований гуртожиток, на першому – ФАП. Експлуатація будівлі була під загрозою через ветхе й діряве покриття, що викликало незручності у мешканців гуртожитку.

На прохання людей допомогти відгукнувся Пристоличний сільський голова Микола Каськів, який зустрівся з селянами під час першого робочого візиту до Дударкова.

«За ремонт даху ніхто не хоче братися, до кого ми тільки не зверталися, але марно. Нас кинули напризволяще», – жалілися люди.

Після втручання Миколи Ігоровича, спільними зусиллями з балансоутворювачем аварійність даху було ліквідовано. Повністю ремонт покрівлі завершено минулого тижня.

Перший заступник Пристоличного сільського голови Василь Дембіцький наголосив, що усі роботи виконано якісно і в найкоротші терміни, а дударківці задоволені результатом і дякують Пристоличному сільському голові за небайдужість до їхніх проблем.