Підготовки до введення в експлуатацію амбулаторії ЗПСМ у селі Щасливе

Дата: 30.12.2020 09:51

Підготовки до введення в експлуатацію амбулаторії ЗПСМ у селі Щасливе

Факт. Повністю завершилося будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 200 відвідувань у зміну з перспективою розвитку на вул. Лермонтова, 9 у селі Щасливе.

Такий висновок озвучив Пристоличний сільський голова Микола Каськів 29 грудня після особистої детальної перевірки стану об’єкта разом із своїми заступниками та після робочої зустрічі з представниками забудовника – ПрАТ «БКБМ», що відбувалися 28 грудня.

Пряма мова Каськіва: «Я побував у новій амбулаторії й переконався, що роботи повністю завершені згідно з проектом. Також були підписані акти прийому-передачі робіт.

Зараз у приміщенні встановлюється меблі й обладнання. Уже подано документи на отримання декларації готовності об’єкта. Думаю, на початку 2021 року новий медзаклад буде введений в експлуатацію і стане одним із найкращих у Київській області. Амбулаторія обслуговуватиме Пристоличну ОТГ і має перспективи розширити перелік надання послуг».