Дударківська ЗОШ потребує нових підходів до господарювання

Дата: 30.12.2020 09:54

Дударківська ЗОШ потребує нових підходів до господарювання

Факт. Робоча група Пристоличної сільської ради, до складу якої ввійшли члени постійної депутатської комісії з гуманітарних питань на чолі з головою Юрієм Йовбаком, директором Щасливського НВК, й за участі представників виконкому,  нещодавно побувала у Дударківській ЗОШ.

У 2019-2020 навчальному році у школі навчається 283 учні в 11-ти класах.

Проблем багато

Без огорожі й двірника. Найперше директор закладу  Микола Денисенко нарікав на відсутність огорожі території та встановленої чіткої межі шкільної земельної ділянки.

«Вільний доступ до шкільної території приваблює пияк і наркоманів, які влаштовують посиденьки, смітять, псують майно, вікна б’ють. Сторожа у нас немає», - розповів керівник.

З’ясувалося, що у штатному розписі не передбачена й посада двірника, а до прибирання території закладу залучаються діти, що викликає невдоволення у їхніх батьків.

За інформацією Миколи Денисенка, досі немає системи вивезення сміття, а пришкільне подвір’я потребує якісного благоустрою.

Без транспорту. Стало відомо, що колись заклад мав шкільний автобус, але тепер від нього залишився лише іржавий  замок на дверях старого гаража.

Без своєї котельні. Опалюється приміщення ЗОШ централізовано. У адміністрації школи кажуть, що було б економніше мати власну котельну, але на це коштів раніше не передбачалося. Йшлося й про потребу утеплення фасаду приміщення.

Також директор висловив пропозицію виготовити проект на  встановлення системи електричного опалення закладу.

У підсумку. Юрій Йовбак порекомендував Миколі Денисенку написати листа до Пристоличної сільської ради з переліком потреб Дударківської ЗОШ і шляхами їх вирішення.

Комісія вирішила, що проблеми школи будуть обговорюватися окремо і більш детально.