Про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту «Оновлення та внесення змін до генерального плану с. Щасливе Бориспільського району Київської області

Дата: 31.12.2020 12:09

про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (далі – СЕО)

проекту «Оновлення та внесення змін до генерального плану с. Щасливе

Бориспільського району Київської області»

Повна назва документа державного планування:

«Оновлення та внесення змін до генерального плану с. Щасливе Бориспільського району Київської області »

Метою стратегічної екологічної оцінки є сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я, інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування (далі – ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП – Пристолична сільська рада Бориспільського району Київської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

• Строк громадського обговорення звіту про СЕО – з 30.12.2020 року по 30.01.2021 року
  • Способи участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій;

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування.

• Ознайомитися з проектом ДДТ та звітом про СЕО можна за адресою с. Щасливе, Бориспільського району, Київської області, вул. Фестивальна, 39 та на офіційному веб сайті schaslyve-rada.gov.ua. Контактна особа – Негода В.Ю., тел.: 067-377-22-51.
  • Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: с. Щасливе, Бориспільського району, Київської області, вул. Фестивальна, 39, або на електронну адресу: sch_rada@ukr.net  протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення. Пропозиції,  подані після встановленого строку, не розглядаються.
  • Наявна екологічна інформація, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування наведена у звіті про СЕО проекту ДДП, а також розміщена на офіційному веб-сайті:  schaslyve-rada.gov.ua.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

ОНОВЛЕННЯ ТА ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ТОМ І

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ містобудівної документації

1. Схема розташування населенного пункту в системі розселення

2. План існуючого використання території