У Пристоличній ОТГ має запрацювати ЦНАП із філіалами в найбільших населених пунктах

Дата: 04.01.2021 15:59

Факт. У понеділок, 4 січня, на плановій нараді у сільського голови Пристоличної сільської ради Миколи Каськіва, присутні оглядово торкнулися питання створення ЦНАПів (центрів надання адміністративних послуг) на території ОТГ.

Наміри. Йшлося, що головний ЦНАП у майбутньому планується на базі Пристоличної сільської ради або неподалік, тоді як філіали відкриються  у найбільших населених пунктах ОТГ для зручності споживачу.

Наголошувалося, що протягом 2021 року триватиме активна підготовка до запуску системи роботи ЦНАПів, адже це суттєво спростить і покращить надання адміністративних послуг громадянам.

Згідно з законом, робота ЦНАПу має стартувати у Пристоличній ОТГ до 2023 року, але у керівництва сільради є наміри запустити цю роботу раніше.