Новій амбулаторії ЗПСМ потрібні охоронець і завгосп

Дата: 04.01.2021 16:31

Новій амбулаторії ЗПСМ потрібні охоронець і завгосп

Факт. 4 січня Пристоличний сільський голова Микола Каськів разом із своїми заступниками обговорили питання процесу підготовки до введення в експлуатацію  амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Лермонтова, 9 у селі Щасливе, що згодом стане комунальним закладом.

Василь Дембіцький, перший заступник сільського голови, наголосив, що велике приміщення нової амбулаторії потребуватиме постійного нагляду.

Пряма мова Дембіцького: «Велика площа медзакладу, де встановлена складна система вентиляції повітря, система опалення, інші комунікації потребують постійного нагляду фахівця.

Моя пропозиція – внести до штатного розпису медзакладу посаду завгоспа. Потрібна людина, яка відповідатиме за господарську частину в амбулаторії.

Також медзаклад потребуватиме охорони, адже там багато обладнання. І приміщення, і територія повинні охоронятися».

Микола Каськів погодився з пропозицією колеги.  Питання організації роботи амбулаторії виноситиметься на більш детальний розгляд.

Нагадаємо, будівництво амбулаторії завершилося, але об’єкт ще не введений у експлуатацію, на часі – виготовлення технічного паспорту об’єкта.