Місцева влада планує оздоровлення дітей в літній період

Дата: 11.01.2021 18:45

Місцева влада планує оздоровлення дітей ОТГ у літній період

Джерело. 11 січня на понеділковій плановій нараді Пристоличний сільський голова Микола Каськів порушив питання літнього оздоровлення дітей ОТГ.

Йшлося, що усі діти потребують підтримки з боку місцевої влади, але першочергово на літній відпочинок за бюджетні кошти матимуть діти пільгових категорій, а також обдаровані школярі.

Попередньо планується організувати щонайменше три групи по 25 дітей.

Пряма мова Каськіва: «Ми повинні проаналізувати організацію літнього оздоровлення торік і спланувати процес на 2021 рік, зорієнтуватися фінансово. Уже час збирати інформацію у кожної сільради ОТГ, вивчати попит, формувати списки, які будуть потім розглядатися, а пізніше затверджуватися рішенням виконкому. Діє відповідне Положення про направлення дітей на оздоровлення та літній відпочинок.

Також будуть проходити відкриті торги й укладені договори з відповідними закладами.

Якщо влітку діятимуть карантинні обмеження і поїздки будуть неможливими, тоді виплатимо компенсації на дітей. Але сьогодні ми повинні ґрунтовно підготуватися до відправлення дітей на оздоровлення».

У підсумку. Микола Каськів доручив начальнику управління гуманітарного розвитку та керівнику служби у справах дітей взяти на контроль підготовку питання оздоровлення дітей у співпраці з сільськими радами та адміністраціями шкіл.