Велика зустріч управлінь і відділів Пристоличної сільради

Дата: 12.01.2021 10:45

Велика зустріч управлінь і відділів Пристоличної сільради

Наміри. Пристоличний сільський голова Микола Каськів на робочий нараді 11 січня озвучив пропозицію проведення першої великої спільної наради для керівників і співробітників усіх відділів, управлінь  і структурних підрозділів території ОТГ.

Ідею підтримали колеги й попередньо обговорили деталі.

Пряма мова Каськіва: «Потрібно спланувати проведення такої зустрічі, щоб ті, хто працюють на посадах у селах Пристоличної ОТГ розуміли, що кожен – частина великого цілого – Пристоличної сільської ради.

Потрібно познайомитися, донести людям принципи і механізми роботи кожного відділу і управління. Усі повинні розуміти систему роботи об’єднаної території. Нам слід добре підготуватися до зустрічі, після якої потрібно забезпечити поділ на профільні локації».

Деталі. На нараді йшлося, що очікується велике зібрання – приблизно 100 чоловік. Проведення можливо організувати у великій залі Щасливського НВК.

Зважаючи на локдаун, остаточного рішення поки не було прийнято, дата проведення буде названа пізніше.