Із 13 січня цілодобово працюють пункти обігріву

Дата: 13.01.2021 15:36

Із 13 січня цілодобово працюють пункти обігріву

На часі. У зв’язку зі зниженням температури повітря та можливим погіршенням погодних умов, згідно з прогнозами Гідрометценру,  Пристоличною сільською радою розгорнуто пункти обігріву на території ОТГ.

Вони розташовуються в приміщеннях пожежної охорони та однієї колишньої сільської ради. Про це повідомив в. о. начальника служби пожежної охорони Микола Авраменко.

Пряма мова Авраменка: «Із 13 січня цілодобово працюють стаціонарні пункти обігріву за адресами:

1. село Щасливе, вул. Фестивальна, 27 (у приміщенні служби пожежної охорони);

2. село Дударків, вул. Гоголя, 36 (у приміщенні колишньої сільської ради);

3. село Велика Олександрівка, Гагаріна, 11б (у приміщенні служби пожежної охорони).

До таких пунктів може звернутися кожен, хто потребує допомоги у морозні дні. Там можна випити гарячого чаю з бутербродом чи печивом, отримати першу медичну допомогу, відпочити».