Комунальники Пристоличної ОТГ підтвердили готовність до погіршення погодних умов

Дата: 14.01.2021 13:59

На часі. Ранок 14 січня для усіх комунальних служб Пристоличної сільської ради розпочався з особливої активності – вони підтвердили  свою готовність до погіршення погодних умов роботою на місцях.

За інформацією Олександра Строкача, начальника управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку, після екстреної наради з Пристоличним сільським головою Миколою Каськівим, кожне КП сіл ОТГ отримало робочий план дій.

Так, КП «Комунальне унітарне підприємство Великоолександрівської сільської ради «Олександрівкажитлобудсервіс» (керівник Дмитро Стариченко) приступило до посипання проїжджих шляхів піщано-соляною сумішшю на території сіл Велика і Мала Олександрівка, Дударкова і Займища.

Зранку за станом зимових доріг у Щасливому та Пролісках слідкують співробітники КП «Щасливе сервіс» (керівник Іван Віцюк).

Пряма мова Строкача: «Комунальні служби Пристоличної ОТГ слідкують за станом автомобільних доріг і вживають заходи щодо  їх належного утримання. Піщано-соляної вистачає, техніки та робочих рук також».