Школи Пристоличної ОТГ переходять на єдину освітню платформу

Дата: 14.01.2021 14:31

Школи Пристоличної ОТГ переходять на єдину освітню платформу

Робоча зустріч. Цього тижня відбулася зустріч адміністрацій шкіл Пристоличної ОТГ під керівництвом начальника управління гуманітарного розвитку Пристоличної сільської ради Андрія Хоменка за ініціативи та присутності сільського голови Миколи Каськіва.

Присутні обговорили втілення в життя рекомендації МОН України –  перехід на єдину освітню платформу дистанційного навчання – Classroom.

Відповідальність за нові напрацювання покладена на ключовий освітній заклад ОТГ – Щасливський НВК. Директор НВК Юрій Йовбак прокоментував план дій.

Пряма мова Йовбака: «Щасливський НВК готовий технічно і фахово повністю перейти на нову освітню платформу для дистанційного навчання. Зараз уже на 70% ми працюємо саме в Classroom.

Щоб допомогти педагогам із Дударкова та Великої Олександрівки втілити рекомендації профільного міністерства, на базі Щасливського НВК із 18 січня буде організовано триденний майстер-клас із теоретичними і практичними заняттями. Переконаний, нам усе вдасться».

Нагадаємо, раніше Микола Каськів висловив вимогу до управління гуманітарного розвитку скоординувати роботу так, щоб усі школи ОТГ працювали злагоджено, в унісон.